Прокурори Донеччини привітали дітей з початком навчального року. Фото

1 вересня пройшли урочистості з нагоди святкування Дня знань. В цей день, діти, відпочивши та набравшись сил за час літніх канікул, сідають за парти та вирушають у цікаву та пізнавальну мандрівку світом нових знань.

До привітання дітей з нагоди початку нового навчального року долучилися і працівники органів прокуратури Донецької області.

Перший заступник прокурора Донецької області Олександр Лівочка привітав учнів Нікольської загальноосвітньої школи №1. Він побажав учням гарних оцінок, нових цікавих знань та відкриттів.

IMG_20160901_085111

«Нема у світі нічого кращого, ніж дізнаватись щось нове та поповнювати свою скарбничку знань. Нехай ваші досягнення приведуть вас до нових вершин, а ваші вчителі та батьки будуть пишатись вашими здобутками. Вчитися, вчитися і вчитися. Тільки мудрі люди зможуть побудувати сильну Україну!», - підкреслив Олександр Лівочка.

IMG_20160901_093108

Заступник прокурора Донецької області Наталія Бойко відвідала школу №68 у мікрорайоні «Східний» м. Маріуполя, яка частково зазнала руйнувань під час обстрілу терористами у січні 2015 року. Наталія Олександрівна привітала всіх присутніх зі святом та побажала дітям відмінних оцінок.

«Тим, хто прийшов на свій останній перший дзвоник, я бажаю втілити у життя свої найсміливіші думки, а малечі, які вперше прийшли до школи, - терпіння, посидючості та наснаги до навчання. Нехай вашими успіхами будуть задоволені вчителі та батьки. З Днем знань!», - привітала Наталія Бойко.

DSC_1677

Крім того, сьогодні всі керівники місцевих прокуратур області відвідали навчальні заклади та привітали учнів з Днем знань.

Красноармейск Мариуполь22


Прес-служба прокуратури Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: