У прокуратурі Донецької області підвели підсумки роботи за 7 місяців

image-30-08-16-05-23-2
Під головуванням прокурора Донецької області Євгена Бондаренко відбулася нарада за підсумками роботи органів прокуратури області за 7 місяців поточного року.

У ній взяли участь перший заступник та заступники обласного прокурора, начальники управлінь та відділів апарату обласної прокуратури, а також керівники місцевих прокуратур Донеччини та їх заступники.

- Працюючи в умовах проведення в регіоні антитерористичної операції, органами прокуратури Донецької області у поточному році досягнуто певних позитивних результатів на основних напрямах прокурорсько-слідчої діяльності. Але важливо звернути увагу і на існуючи прорахунки у нашій спільній роботі, - наголосив у своєму зверненні до підлеглих Євген Бондаренко.

Прокурор Донеччини підкреслив, що, враховуючи особливості регіону, серед надважливих пріоритетів роботи органів прокуратури є і залишаються: боротьба із сепаратизмом та тероризмом, контрабандою, незаконним обігом зброї, корупцією. Окрім цього, уваги прокурорів потребують питання екології, розкрадання бюджетних коштів та земельних відносин.

Євген Бондаренко доручив учасникам наради розробити комплекс заходів, спрямованих на докорінне підвищення ефективності прокурорської і слідчої діяльності в умовах кадрових, структурних та законодавчих змін сьогодення.

За результатами наради прийнято відповідні заходи з метою забезпечення чіткої організації роботи на всіх напрямах.

image-30-08-16-05-23-1

Прес-служба прокуратури Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: