Начальник Слов’янського відділу поліції проінспектував роботу Лиманського відділення. Фото

Під час свого візиту в Лиман керівник слов'янської поліції Сергій Альошин поспілкувався з керівництвом та працівниками лиманського відділення поліції. Особовий склад відділення був націлений на зміцнення дисципліни і законності, дотримання заходів особистої безпеки та недопущення надзвичайних подій. За результатами зустрічі правоохоронці визначили першочергові завдання.

Під час зустрічі з особовим складом Лиманського відділення поліції Сергій Альошин акцентував увагу на недопущенні порушень службової дисципліни та законності працівниками Слов'янської оперативної зони. Оцінки порушень законності, які мали місце за останній час в Україні, прозвучали найжорсткіші, як з боку вищого керівництва, так і з боку громадян, повідомляє Слов’янський відділ поліції Донецької області.

- Протиправна поведінка одного працівника ставить «пляму» на репутацію всього підрозділу. Та довіра населення, яка заробляється останнім часом, перекреслюється в одну мить, - сказав Сергій Альошин.

Також полковник поліції звернув увагу особового складу відділення на дотримання заходів особистої безпеки, на недопущення надзвичайних подій та на алгоритм дій в випадках виникнення нестандартних ситуацій.

- В нашому регіоні тривають бойові дії, тому не треба втрачати пильності. Насамперед це особиста безпека, - наголосив начальник поліції.

На території, яку обслуговує Лиманське відділення поліції проживає більше 50 тисяч громадян. Сьогодні тут службу несуть 103 працівника. Один поліцейський обслуговує майже півтисячі мешканців. 43% особового складу це працівники поліції, які переїхали з окупованих територій.

На робочій нараді з керівниками відділення поліції була проаналізована робота підрозділу за пріоритетними напрямами діяльності: вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, а також виявлення учасників незаконних збройних формувань.

Завдання, які стоять перед поліцейськими, залишаються незмінними, в першу чергу це забезпечення безпеки громадян та запобігання злочинів.

 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: