Фестиваль соціальних ініциатив та нової музики відбудеться 2 – 3 вересня в Слов’янську та Краматорську

афиша вГромадська організація «Спiлкування без кордонiв» (Харків), громадська організація «День Музики» (Харків) разом з платформою ініціатив «Теплиця» (Слов'янськ) та простором «Вільна Хата» (Краматорськ) представляють новий амбітний та оптимістичний проект — PLAN B.

Фестиваль проходитиме у два етапи: 2-3 вересня у Слов’янську, Краматорську та 23-25 вересня у Харкові. Денна конференція збере громадських активістів зі всієї України та з-за кордону, а нічні концерти та діджей-сети порадують хорошою музикаою та стануть майданчиком для неформального спілкування.

2 вересня в Парку Шовковичний відбудеться фестиваль Слов'янськ та Краматорськ: фестиваль соцiальних iнiцiатив та нової музики Plan B

В програмі заходу:
16.00 – міні-фестиваль від Дитячої ПлощАРТки (Харків): творчий діалог для дітей та батьків.
18.00-19.00 – виступ спортсменів-екстремалів
18.00-22.00 – концерт-відкриття за участі ТНМК, «Гражданин Топинамбур», 5 VYMIR, Flying Swan

- вхід вільний!

3 вересня, Краматорськ PLAN B. Социальные инициативы и новая музыка

Денна частина:
10.00-17.30 – конференція (місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам)
Конференція відбудеться у форматі коротких яскравих 20-хвилинних виступів + більш поглиблених воркшопів + сесії «питання-відповідь».

Хорея Салажан (Румунія/Монголія/Тайланд) розповість про новітні методи передачі інформації, а у рамках воркшопу навчить ефективно використовувати нові медіа у соціальних поектах.

Боян Бошкович і Райко Божич (Сербія) поділяться досвідом проведення одного з найбільших фестивалей Європи, EXIT, та розкажуть про підводне каміння івент-менеджменту.

Галина Уварова (волонтерська організація SVIT Ukraine) поділиться багаторічним досвідом міжнародного волонтерства та познайомить із різноманітними програмами, які доступні всім.

Артем Коновалов розповість, навіщо та як популяризувати науку, поділиться досвідом організації проекту «Наукові Пікнінки» у різних регіонах країни.

Учасники проекту Ecolanding розкажуть, як вдалося організувати сортування сміття у невеличкому селищі, і як ініціативу підхопив цілий регіон.

Юлія Пашковська («Еколтава») поділиться чималим досвідом організаці міських екопроектів.

Інші теми денної конференції: документалістика як засіб роботи над соціальними проблемами, робототехніка і нано-технології.

Нічна частина
Краматорськ, подвір'я Центру позашкільної роботи (Будинок піонерів за літаком)
18.30 – акустичний концерт за участю Routine, Postman.
20.30 – перегляд документального кіно з обговоренням.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: