У Слов’янську виявили нелегального мігранта з РФ, який проживав в Україні без відповідного дозволу

стелла славянскПри перевірці документів уродженця Російской федерації 1991 року народження з'ясувалося, що він мешкає на території України без виду на проживання. Дані про порушника було переданодо міського відділу міграційної служби.

Дільничні офіцери Слов'янського відділу поліції прибули на повідомлення місцевої жительки про те, що її співмешканець влаштував вдома скандал. Порушник спокою своєї провини не заперечував, виправдовуючись тим, що у той момент знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Для складання протоколу правоохоронці попросили його пред'явити документи, на що той показав їм паспорт громадянина Російської федерації. На питання, чи є у нього вид на проживання в Україні, він відповів негативно.

З подальшого спілкування з'ясувалося, що чоловік приїхав до Слов'янська разом з батьками ще у 1994 році - тоді йому було три роки. Після їх смерті він жив один, перебиваючись випадковими заробітками. Весь цей час у нього не було документів, що засвідчували особу - паспорт йому видали тільки цього року після звернення до російського консульства.

Дані про порушника були передані до Слов'янського міського відділу міграційної служби. Тепер на нього чекає штраф, передбачений ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, транзитного проїзду через територію України». Після цього даний громадянин повинен буде у відведений строк отримати всі необхідні документи. В противному випадку, він буде примусово відправлений до батьківщини із подальшою забороною в'їзду на територію України протягом трьох років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: