Впровадження Закону України «Про пробацію» в Слов`янському міськрайонному відділі КВІ

Фото №1Майже рік, як в Україні введено в дію Закон України «Про пробацію»,  прийнятий Верховною Радою України 05.02.2015 року.

На підставі цього Закону в Слов`янському відділі кримінально-виконавчої інспекції введені нові посади психолога та фахівця з питань соціальної роботи із суб`єктами пробації, які проводять серед засуджених роз`яснювальну роботу щодо змісту та мети своїх послуг, консультують і надають допомогу соціально-психологічного характеру задля ресоціалізації осіб в конфлікті з законом.

Завдяки роботі  соціального працівника в кримінально-виконавчій інспекції  м.Слов’янська багатьом підобліковим вдалося відновити втрачені документи, отримати тимчасове житло та реєстрацію, пройти курси лікування в медичних закладах та отримати безкоштовні ліки.

Психолог відділу постійно проводить профілактичну роботу із засудженими, встановлює факти, що призвели до скоєння злочину. За результатами координує свою подальшу роботу на уникнення факторів, що можуть сприяти протиправній поведінці.

Значна робота проводиться з неповнолітніми засудженими: з метою профілактики повторних правопорушень та формування навичок соціальної інтеграції кожного місяця з дітьми проводяться тренінги, бесіди та лекції.

Фото №2

Світлана Шпилевська, заступник начальника Слов’янського МРВ
КВІ УДПтС України в Донецькій області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: