Слов’янський район відзначив День незалежності України. Фото

DSC_2702

23 серпня  в с. Сергіївка було проведено урочистий районний захід до дня 25 –ї річниці незалежності України. В заході взяли участь делегація Слов’янської райдержадміністрації, яку очолив голова району Олег Власов, сільські та селищні ради, громадськість міста та району а також учасники АТО та творчі колективи.

З нагоди відзначення 25-ї річниці  незалежності України, вшанування  кращих  людей  району,  демонстрації  досягнень  сільськими та селищними  радами було взято  участь у  акції:   «Ярмарок  досягнень  громад  Слов’янського району», де кожне село чи селище мало змогу продемонструвати свою особливість та найкращі вироби місцевих майстрів, а також взяти участь у презентації «Особистість  села, селища», презентацію «Майстер села» (поробки, захоплення, вироби  художні), етнічне кафе (краща страва села/селища, краща господиня, аукціон рецептів, дегустація).

Для дітлахів було організовано творчий куточок, де працювали  майстер-класи  з  народних  промислів (виготовлення орігамі,  виготовлення м’якої  іграшки,  різьблення по дереву).

На чолі з творчими колективами було проведено загальнонаціональний флешмоб  «Вся  Україна співає  державний Гімн», після чого всім гостям було запропонована концертна програма в будинку культури, де відбулася урочиста частина нагородження грамотами найкращих робітників органів влади, місцевого самоуправління, комунальних закладів, керівників будинків культури, депутатів, підприємців та інших. Весь цей час найталановитіша молодь району демонструвала танцювальні  та вокальні номери.

На спортивному майданчику, що знаходиться на задньому дворі будинку культури, проходили спортивні змагання з футболу, волейболу та інших видів спорту.

DSC_2673 DSC_2675 DSC_2677 DSC_2721 DSC_2724 DSC_2742 DSC_2756 DSC_2761

                                                                                                              Внутрішня політика Слов’янської РДА

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: