На дачній дільниці пенсіонера зі Слов’янська поліцейські виявили чималу «наркоплантацію»

170-річний мешканець Слов'янська посадив на своїй дачі понад півсотні кущів конопель, які культивував та обробляв протягом п'яти місяців. Правоохоронці, зацікавившись рослинами підозрілої форми, нанесли візит до його ділянку. Тепер чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі.

Під час оперативних заходів співробітники розшуку Слов'янського відділу поліції прибули до приватного сектора міста, розташованого уздовж річки Торець. Проходячи вулицею, вони помітили в одному з дворів кущі, схожі на коноплю. Правоохоронці поспілкувалися із власником ділянки, який дав письмовий дозвіл на огляд свого домоволодіння.

Підозри поліцейських підтвердилися - на виділеній ділянці у городі виростали 53 кущі канабісу середньою висотою близько 1,5 метра, на кожному з них були помітні сліди культивації. Господар цієї «наркоплантації» виявився місцевим жителем 1946, що мешкав у багатоквартирному будинку неподалік. Він пояснив, що даний будинок він використовує в якості дачі, на якій він навесні цього року вирішив посадити коноплю.

У присутності понятих все нарковмісні рослини були вилучені, у подальшому вони будуть направлені на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 310 КК України «Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості п'ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин». Літному «дачникові» загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: