“Герої не вмирають!”: У Донецькій ОДА вшанували героїв, що полягли за Слов’янськ

Вчора, 24 серпня, в Донецькій ОДА, що зараз базується в Краматорську, відбулось спецпогашення п’яти маркованих конвертів серії "Герої не вмирають", повідомляє  Donbass.ua.

П’ять маркованих конвертів було виготовлено "Укрпоштою" з метою вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час боїв за Слов’янськ, яким присвоєні почесні звання Героя України: Тарас Сенюк (1980 – 2014), Михайло Лужевський (1975 – 2014), Олександр Аніщенко (1969 – 2014), Костянтин Могилко ( 1978 – 2014), Сергій Кульчицький ( 1963 – 2014).

"Тільки та країна, в якій пам’ятають і шанують своїх героїв, має майбутнє! – наголосив підчас церемонії Павло Жебрівський. – Адже саме завдяки цим воїнам-героям ми маємо можливість мирно працювати і відзначати День Незалежності тут, на вільній українській донецькій землі".

Участь у спецпогашенні взяли голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, директор Донецької Дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" Олексій Пушкін, керівник оперативного об’єднання "Центр" – керівник АТО на території Донецької та Луганської областей Руслан Хомчак.

Учасники церемонії проставили відбитки штемпелю та свої підписи на конвертах, а також вшанували пам’ять про загиблих героїв хвилиною мовчання.

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: