Державні свята пройшли без провокацій та порушень громадського порядку, – поліція Слов’янської оперативної зони

Жителі Слов'янська, Святогорська, Лиману та інших населених пунктів відсвяткували 25-річницю Незалежності України у спокійній та урочистій атмосфері. Протягом дня протизаконних дій з боку учасників різних заходів зафіксовано не було.

24 серпня весь особовий склад Слов'янського відділу поліції після ранкового інструктажу приступив до охорони громадського порядку на території обслуговування. Тільки для пішого патрулювання Слов'янська було виділено понад півсотні правоохоронців, решта були задіяні на посилення блокпостів, охорони периметра адмінбудівлі, а також на створення резерву для реагування на можливі зміни в оперативній обстановці.

Святкова програма у Слов'янську була досить насиченою: урочиста хода і мітинг біля пам'ятника Тарасу Шевченку, виставка ретро-фотографій, різні конкурси та ярмарки у парку Шовковичному, а також вечірній концерт на Соборній площі міста.

Протягом дня начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин та представники керівництва підрозділу перевіряли несення служби на блокпостах і у місцях проведення святкових заходів. Завдяки спільним зусиллям правоохоронців та спокійному настрою громадян державні свята на півночі області пройшли без провокацій та порушень громадського порядку.

 

 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: