Весь особовий склад Слов’янського відділу поліції зранку заступив на охорону громадського порядку на території обслуговування. Фото

Для охорони публічного порядку та протидії провокаціям і можливим терористичним актам під час святкування громадянами Дня незалежності України, весь особовий склад Слов’янської поліції заступив на патрулювання у місті та районі.

У зв’язку із проведенням державних свят вся поліція Донеччини з початку тижня переведена на посилений варіант несення служби. У Слов’янській оперативній зоні також відбулись всі необхідні заході: посилено состав блокпостів, введено додаткові наряди та створено резервні сили для реагування на нештатні ситуації.

Вранці 24 серпня весь особовий склад Слов’янського відділу поліції було вишукано на інструктаж. Начальник підрозділу Сергій Альошин довів присутнім про вимоги керівництва ГУНП Донецької області щодо несення служби у період державних свят.

Читайте: Як сьогодні Слов`янськ відсвяткує День Незалежності України: повна програма заходів

Сьогодні, у день найвизначнішого для України свята, ми не повинні припустити жодного порушення законності та провокації, під час несення службі забов’язані бути пильними та готовими до любих позаштатних ситуацій, - зазначив полковник поліції Альошин.

Читайте: Сегодня в Славянске изменен график работы общественного транспорта. РАСПИСАНИЕ на 24 августа

Після перевірки оснащення та підготовки, правоохоронці заступили на свої маршрути патрулювання, які знаходяться у Слов’янську, Святогірську, Миколаївці та інших населених пунктах.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: