Звернення Слов’янської міської ради до релігійних організацій, громадськості міста

площадь Славянск 224 серпня 2016 року наша країна відзначатиме 25-у річницю проголошення Незалежності. Ця дата–є символом національної єдності і незламного духу свободи українців. 

Важким, довгим і жертовним був шлях нашої держави до справжньої незалежності. І зараз наша держава переживає надскладні часи. Ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором. 

Сьогодні як ніколи українському народові та державі потрібна духовна і моральна підтримка. 

Тому Слов`янська міська рада звертається до всіх релігійних організацій міста з пропозицією провести вранці 24 серпня 2016 року в своїх культових спорудах молебні за Україну, для того, щоб молитвою допомогти своїй країні у здобутті миру, спокою і процвітання. 

Разом з тим ми запрошуємо громадськість, мешканців та гостей Слов`янська, незалежно від політичних поглядів, приналежності до тієї чи іншої конфесії або віри, всіх, кому не байдужа доля країни в якій він мешкає, приєднатися до загальноміських заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 25-й річниці проголошення Незалежності України. 

Немає значення, у якому куточку України ми народилися, якою мовою ми розмовляємо - важлива лише доля нашої Батьківщини і наше спільне майбутнє. 

Хай укріпить всіх нас в ці важкі часи Господь і дасть нам сили і мудрості, мужності і терпіння.

Слов’янська міська рада

Читайте: Как Николаевка отметит День флага и День Независимости Украины. План мероприятий на 23 и 24 августа

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: