Згадуючи історичне минуле та започатковуючи традиції на майбутнє: у Миколаївці відзначили День Державного прапора України. Фото

день флага николаевка
З національним колоритом у Миколаївці сьогодні, 23 серпня, відзначили державне свято - День Державного прапора України.

Працівники Палацу Культури Слов'янської ТЕС, Миколаївської міської ради, педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл міста, депутати та місцеві жителі ще зранку зібралися на центральній площі міста вшанувати один із символів української державності.

uYaFLcSqr-QБагато сьогодні говорили про історію синьо-жовтого прапору та всього українського народу - від Доби Козаччини до народження незалежної України.

Також не обійшлося і без започаткування власних традицій. Учні Миколаївських загальноосвітніх шкіл урочистою ходою пронесли центральною вулицею міста виготовлений спеціально до Дня Державного прапора України 6-метровий синьо-жовтий стяг. Супроводжували школярів національні образи - гетьман та Батьківщина-мати.

Така урочиста хода, як розповіла "Діловому Слов'янську" завідуюча Палацом Культури Cлов'янської ТЕС Любов Писаренко, стане традиційною для Миколаївки, аби нове покоління пам'ятало історію свого народу та своєї країни.

З привітанням до всіх присутніх звернувся секретар Миколаївської міської ради Євген Лебедєв.

Право підняти державний прапор України було надано учням Миколаївської ЗОШ №3 Карині Павленко та Кирилу Карпенко.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "ДС", 24 серпня, у День Незалежності України, у Миколаївці відбудеться ряд святкових заходів. АФІША.

zpUZI5n4MEgbG6l8crfs5UcptwnvQeFyQ eE4xK7ZcEZc g0N7-l9Uu6A jxxMdI9FYT0 uIiMCfRaEFc WNsN1uQf1C0

Катерина Колмикова
Фото: Денис Гоцоцура
Діловий Слов'янськ

10
0

Эта запись была размещена в рубрики: