Відбулася Колегія управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області

1 зал

18 серпня у приміщенні Дружківського палацу дитячої та юнацької творчості з нагоди 16-ї річниці утворення Фонду та 25-ї річниці Незалежності України відбулося розширене засідання Колегії управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області за підсумками роботи у І півріччі 2016 року.

У Колегії взяли участь понад 250 працівників, у числі яких начальники та спеціалісти відділень виконавчої дирекції Фонду за всіма напрямами роботи, а також Рищенко О.І. - заступник директора департаменту базових галузей Донецької облдержадміністрації, Харченкова С.В. - в.о. заступника начальника Головного управління з питань Держпраці в Донецькій області, соціальні партнери.

Перед початком Колегії присутні мали змогу ознайомитись з виробами Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства та ТОВ «Норма-Трейд», які призначені для реабілітації інвалідів праці.

Диплом 3 місце 1 півріччя 2016Урочисту частину засідання відкрила начальник управління Л.І. Давиденко. У своєму виступі вона надала вичерпний аналіз діяльності робочих органів та управління виконавчої дирекції Фонду, зупинилася на аспектах, які потребують особливої уваги у подальшій роботі, та окреслила пріоритетні напрями роботи на друге півріччя, привітала присутніх зі святом.

За підсумками діяльності Фонду у І півріччі 2016 року та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України були нагороджені відзнаками управління кращі відділення та працівники робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області. Серед нагороджених був колектив Слов’янського відділення Фонду. Колектив відділення  був нагородженний  дипломом за зайняте 3 місце за підсумками роботи у першому півріччі 2016 року серед відділень Донецької області.

За сумлінну працю окремо були відмічені і працівники відділення. Подяки від управління виконавчої дирекції Фонду отримали: головний спеціаліст відділу страхових виплат Бондаренко Марина Валеріївна, головний спеціаліст відділу страхових виплат Ільїна Наталія Василівна.

Урочисту частину заходу продовжили виступи колективів Дружківського центру дитячої та юнацької творчості.

2 президиум 3 начальник

 

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: