Поліцейські Слов’янська провели на заслужену пенсію начальника слідчого відділу Ігоря Лук’янчука

Майже чверть століття на сторожі закону. Начальник Слов'янської поліції подякував своєму заступникові за багаторічну сумлінну працю в органах внутрішніх справ України.

lukyanchuk (1)Керівництво та особовий склад Слов'янського відділу поліції проводило на заслужену пенсію начальника слідчого відділу Ігоря Лук'янчука. В органах внутрішніх справ він пропрацював 24 роки, більшу частину з яких присвятив слідчій роботі у рідній Макіївці.

Ігор Лук'янчук почав свою «правоохоронну» діяльність у 1992 році, з початку періоду незалежності України. Першою його посадою був міліціонер Гірницького районного відділу внутрішніх справ м. Макіївськи. У наступні роки він працював там же слідчим, потім старшим слідчим та дізнавачем. У 2013 році він вже очолював слідчий відділ в «рідному» підрозділі.

У 2014 році підполковник Лук'янчук, як і багато його колег, залишився вірним присязі та разом з сім'єю виїхав з окупованої Макіївки. З березня 2015 року він очолив слідчий відділ Слов'янського відділу міліції. За півтора року роботи тут він встиг за допомогою досвіду та відданості своїй справі згуртувати навколо себе справжній колектив однодумців. Під його керівництвом слов'янські слідчі, багато з яких самі тільки недавно прийшли до правоохоронних органів, швидко вчилися премудростям професії і успішно вирішували поставлені перед ними завдання.

Не дивно, що рішення Ігоря Олексійовича піти на пенсію з органів внутрішніх справ, і спробувати себе в іншому полі діяльності, було сприйнято його колегами із прикрістю.

В урочистій обстановці начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин подякував новоспеченому «пенсіонерові» за багаторічну сумлінну працю та від імені колективу подарував йому фотоапарат.

- Цей життєвий відрізок закінчився у вас в поліції, - зазначив полковник Альошин, - хотілося б побажати вам трохи відпочинку і спокою, яких так не вистачає в нашій роботі, а потім натхнення та успіхів на новій роботі.

Наступник Ігоря Олексійовича, в.о. начальника слідчого відділу підрозділу Андрій Чаус, вручив йому подяку від імені начальника СУ ГУНП в Донецькій області Віталія Невгада.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: