Побив до смерті. Лиманські правоохоронці притягують до відповідальності 29-річного агресора, який вирішив «навести порядок» у чужій сім’ї

кровьЛиманське правоохоронцями встановлено причетність жителя Бахмута 1987 року народження до побиття 49-річного жителя Краснолиманського району, після якого той помер. Тепер правопорушникВІ загрожує до 10 років позбавлення волі.

О п'ятій вечора до Лимансьогое відділення поліції надійшло повідомлення про те, що у центральну районну лікарню поступив мешканець села Ямпіль 1967 року народження із тяжкими тілесними травмами - ушкодженнями грудної клітки і черевної порожнини, розривом кишечника та внутрішньою кровотечею. При спілкуванні з правоохоронцями чоловік розповів, що сам впав із власної необережності. Однак, з огляду на характер його пошкоджень, у співробітників поліції виникли на цей рахунок серйозні підозри.

При виїзді за місцем проживання потерпілого всі обставини події було встановлено. Виявилося, що чоловіка побив 29-річний син його співмешканки, який приїхав погостювати з Бахмута. Останній пояснив, що господар будинку знаходився в стані алкогольного сп'яніння, через що у них виник конфлікт. В процесі сварки гість наніс потерпілому декілька ударів руками та ногами у живіт.

Наступного дня потерпілому було проведено операція, але, незважаючи на всі зусилля медиків, чоловік від отриманих травм помер. Співробітниками Лиманського відділення поліції було оголошено правопорушнику про підозру за ч.2 ст. 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого». Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 10 років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: