Новини податкової інспекції Слов’янська: про продаж вина та горілки на розлив

налоговая2Про продаж вина та горілки на розлив

Слов’янська ОДПІ інформує, що відповідно до ст. 1 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (Закон № 481) та п. 2 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року № 854 (Правила № 854), роздрібна торгівля алкогольними напоями — це діяльність з продажу алкогольних напоїв безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.

Згідно з частиною сьомою ст. 15-3 Закону № 481 продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється лише суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів. Аналогічна норма дублюється п. 22 Правил № 854.

Визначення терміну «підприємство громадського харчування» наведено в Правилах роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року (Правила № 219). При цьому у назві та тексті Правил № 219 слова «громадське харчування» в усіх відмінках замінено словами «ресторанне господарство» згідно з наказом Міністерства економіки України від 09.10.2006 року № 309.

Згідно з пунктами 1.5 та 1.6 Правил № 219 заклади (підприємства) ресторанного господарства (РГ) поділяються за типами: фабрики-кухні, фабрики-заготівельні, ресторани, бари, кафе, їдальні, закусочні, буфети, магазини кулінарних виробів, кафетерії, а ресторани та бари - також на класи (перший, вищий, люкс).

Вибір типу закладу (підприємства) РГ та класу ресторану або бару здійснюється суб’єктом господарської діяльності самостійно з урахуванням вимог законодавства України. Суб’єкти господарської діяльності у сфері ресторанного господарства при облаштуванні закладу (підприємства) згідно з обраним типом (класом) повинні мати необхідні виробничі, торговельні та побутові приміщення, а також обладнання для приготування та продажу продукції. Вимоги, що пред’являються до виробничих, торговельних та побутових приміщень закладів (підприємств) ресторанного господарства, обладнання, інвентарю, переліку послуг, технологічних режимів виробництва продукції, встановлюються законодавством України.

Відкриття закладу (підприємства) РГ узгоджується з органами місцевого самоврядування, установами державної санітарно-епідеміологічної служби в установленому законодавством порядку.

Отже, здійснювати продаж алкогольних напоїв на розлив має право виключно підприємство ресторанного господарства або спеціалізований відділ, що має статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів за умови наявності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та зареєстрованими видами економічної діяльності за кодами класифікації КВЕД-2010 – 56.10 – 56.30.

Відділ організації роботи Слов’янської ОДПІ

Щодо реєстрації суб’єкта господарської діяльності (Товариства) платником акцизного податку з реалізації пального при використанні пального виключно у власних цілях

Слов’янська ОДПІ повідомляє. Суб’єкт господарської діяльності, який здійснюватиме будь-які операції, визначені абзацом другим п.п. 14.1.212 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), є особою, яка реалізує пальне, і відповідно до п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Кодексу є платником акцизного податку.

Згідно з п.п. 212.3.4 п. 212.3 ст. 212 Кодексу особи, які здійснюють реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб – підприємців, до початку здійснення реалізації пального.

Абзацом другим п.п. 14.1.212. п. 14.1 ст. 14 Кодексу визначено, що реалізація пального для цілей розділу VI Кодексу – це, зокрема, будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (у тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника.

У випадку, коли придбане Товариством пальне використовується виключно для власних потреб і Товариство не укладало будь-яких договорів, відповідно до абзацу другого п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, обов’язок реєструватися платником акцизного податку з реалізації пального згідно з п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Кодексу не виникатиме, оскільки така операція не є реалізацією пального у розумінні абзацу другого п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Кодексу.

У разі якщо Товариство планує здійснювати операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального іншим особам чи будь-які інші операції з пальним на митній території України, які визначені в абзаці другому  п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, то до початку здійснення таких операцій воно повинно зареєструватися платником акцизного податку з реалізації пального та складати акцизні накладні на такі обсяги реалізації, а також на обсяги пального, що використовується для власного споживання, зареєструвавши накладні в Єдиному реєстрі акцизних накладних згідно з п. 231.1 ст. 231 Кодексу.

(Лист ДФС України від 20.07.2016 р. № 24565/7/99-99-15-03-03-17 розміщено на офіційному веб – порталі ДФС України за посиланням https://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/aktsizniy-podatok/listi-dps/260471.html)

Відділ організації роботи Слов’янської ОДПІ

 На збереження довкілля підприємства Донеччини сплатили майже 410 млн. грн. екологічного податку

З початку 2016 року за забруднення навколишнього середовища підприємства Донецької області до зведеного бюджету країни сплатили майже 410 млн. грн. екологічного податку, що у 2,5 рази або на 244,8 млн. грн. перевищує минулорічні показники.

Згідно з розподілом коштів на відновлення довкілля місцеві скарбниці отримали більш, ніж 328 млн. грн., державний бюджет – 82 млн. гривень.

На даний час, зафіксовано високий рівень забруднення навколишнього середовища. Це пов’язано з роботою великих заводів та фабрик, що здійснюють викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря та у водні об'єкти.

Лише у Донецькій області екологічний податок сплачує 1131 суб’єкт господарювання, з них 41 – великі підприємства, діяльність яких негативно впливає на екологічну ситуацію в регіоні. Саме тому, забезпечення збору з екологічного податку є одним з пріоритетних напрямків роботи фіскальної служби.

Нагадуємо, що частина збору екологічного податку є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів.

Суми екологічного податку обчислюються за податковий (звітний) квартал. Останній день сплати екологічного податку за ІІ квартал 2016 року – 19 серпня 2016 року.

 ГУ ДФС у Донецькій області 

 З початку року 1117 платників Донеччини скористались сервісом «Електронний кабінет платника податків»

 Саме стільки платників Донецької області надали звітність за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків» за сім місяців 2016 року.

Для подання звітності в електронному вигляді представники бізнесу та громадяни мають можливість скористатись послугою отримання ключів електронного цифрового підпису, за допомогою яких можна також подавати звіти до органів державної статистики та Пенсійного фонду України. Послуга видачі посиленого сертифікату на електронний ключ цифрового підпису в органах ДФС – безкоштовна.

Завдяки наявності електронного цифрового підпису у липні п.р майже 100% платників ПДВ та 87% страхувальників надали звітність за червень засобами телекомунікаційного зв’язку.

Нагадаємо, що переглянути відео інструкцію з користування сервісом «Електронний кабінет платника податків» можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням https://sfs.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materi/2964.html

ГУ ДФС у Донецькій області 

 Понад 3,7 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло від мешканців Донеччини

 Саме стільки перерахували платники Донеччини до зведеного бюджету країни за сім місяців 2016 року. Приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб у 2016 році в порівнянні з минулим роком склав 42% або понад 1,1 млрд. гривень. Тільки у липні надійшло більш, ніж 580 млн. грн. цього податку.

Податок на доходи фізичних осіб є бюджетоутворюючим для місцевих бюджетів, його питома вага від загальних надходжень становить 65,5%. Так, з початку року місцеві бюджети отримали понад 2,8 млрд. грн. цього податку. За рахунок цих коштів фінансуються заходи держави в соціальній сфері.

До державного бюджету надходження склали 968 млн. грн., що перевищує показники 2015 року на 285 млн. гривень.

Значне підвищенні рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджетів всіх рівнів зумовлено перед усім завдяки постійній роботі фахівців фіскальної служби Донеччини з питань легалізації трудових відносин, проведенню комплексу контрольно-перевірочних заходів, з метою збереження державних соціальних гарантій для громадян. А також завдяки сумлінному відношенню роботодавців до підвищення рівня заробітних плат, від чого напряму залежать надходження податку на доходи фізичних осіб.

ГУ ДФС у Донецькій області

Про зміни до Податкового кодексу України

Слов’янська ОДПІ повідомляє.

01 серпня 2016 року набрав чинності Закон України від 31 травня 2016 року №1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» (далі – Закон №1389).

Відповідно до Закону №1389 тимчасово, до 31 грудня 2018 року, встановлюються знижені ставки акцизного податку на транспортні засоби, що були у використанні (залежно від виду транспортного засобу та потужності його двигуна).

При цьому Законом №1389 передбачено, що знижені ставки акцизного податку не застосовуються для легкових автомобілів, якщо вони:

- мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України;

- вироблені до 1 січня 2010 року;

- ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду в кількості понад один легковий автомобіль протягом календарного року.

Окрім того, у разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації транспортних засобів, при ввезенні яких були застосовані знижені ставки акцизного податку, платник податку зобов’язаний сплатити акцизний податок за такі транспортні засоби за ставками, встановленими ст. 215 Податкового кодексу України.

Довідково: Закон № 1389 опубліковано в газеті «Офіційний вісник України» № 54 від 19.07.2016

Відділ організації роботи Слов’янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: