Лиманські учасники молодіжної «Ліги майбутніх поліцейських» приєдналися до старших «колег» у День Державного прапора України

Для урочистого заходу «ліговци» підготували танець у національних костюмах. Охорону порядку під час святкових заходів здійснювали співробітники Лиманської поліції.

Сьогодні Державний України прапор уособлює в собі почуття національного єднання людей від сходу до заходу та з півночі до півдня, ідею незалежності та цілісності нашої держави.

На мітингу, присвяченому Дню Державного Прапора України та 25-й річниці незалежності України, відбулося нагородження відзнаками обласної ради, а також урочисте передавання міському краєзнавчому музею 6-метрового рушника, вишитого до славних дат. Далі відбулися виступи різних виконавців і музичних колективів міста та району. Один з танцювальних номерів спеціально для свята підготували й учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

23 серпня на площі біля виконавчого комітету міської ради Лиману відбулося урочисте підняття Державного прапора України. Присутні могли спостерігати хід військовослужбовців ЗСУ та дівчат у національних костюмах, які винесли на площу 10-метровий прапор України.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: