Учителів Слов’янська і Донецької області запрошують на навчання

До 1 вересня 2016 року триває реєстрація вчителів на участь у програмі «Пр.Навички».

13912610_1142001275867599_4994737399511249396_nПрограма «Про.Навички» – це унікальна можливість для педагогів втілити свою ідею та стати частиною спільноти вчителів-новаторів. Вже відбулося три програми для вчителів у Львові та одна програма в Одесі. Наразі відкрито реєстрацію на осінню програму 2016 року, яка проходитиме в 4 містах України – Львові, Одесі, Вінниці і Слов’янську, – що робить навчання ще доступнішим для вчителів з різних куточків України.

Програма розпочнеться в жовтні 2016 року і триватиме протягом 3 місяців у модульному форматі, тобто навчання відбуватиметься три дні на місяць протягом трьох місяців. У цей час учителі разом з командою однодумців отримають можливість реалізувати свою ідею, яка спрямована на зміну навчального досвіду учнів на краще, у школі. Допоможе їм у цьому тісна взаємодія з професійними експертами та співпраця з наставником.

Найкращі проекти буде реалізовано на GoFundEd – це спільнота вчителів-творців освітніх змін у своїх школах, що за допомогою краудфандингу реалізують проекти у своїх класах та школах, залучаючи доброчинців.

Ми шукаємо вчителів, які прагнуть змінити формат взаємодії учня і вчителя на уроці; тих, хто вірить в унікальність кожної дитини; тих, які мріють створити середовище, яке всесторонньо розвиватиме учнів.

Більш детальна інформація щодо програми та умов участі на сайті https://www.prosvitcenter.org/uk/program/pro-skills/

Також із будь-якими запитаннями звертайтесь до регіонального координатора програми «Про.Навички» в Донецькій області Гринько Вікторії за телефоном +380502655250 або e-mail: pro.navychky.slovyansk@gmail.com

 

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: