У Слов’янську попрощалися із загиблим місцевим мешканцем, який захищав батьківщину у зоні АТО

похорон колосовский славянск
Сьогодні, 22 серпня, у Слов'янську попрощалися з військовослужбовцем 54-ї окремої мобільної бригади Збройних Сил України, що загинув під час ворожого обстрілу під Донецьком.

Микола Колосовський пішов з життя в ніч на 19 серпня у селі Троїцьке Ясинуватського району Донецької області.

_MG_0301Як розповів "Діловому Слов'янську" заступник командира батальону по роботі з особовим складом капітан Анатолій Наливайко, життя Миколи Колосовського обірвав артилерійський обстріл терористів із забороненої мінськими домовленостями 121-міліметрової зброї.

І бойові побратими, і родичі, і всі, хто знав старшого сержанта Колосовського, згадують загиблого лише у приємних спогадах.

-  До лав Збройних Сил Микола потрапив у вересні 2015 року із шостою хвилею мобілізації, одразу показав себе як хороший військовослужбовець, "на відмінно" виконував свої обов'язки, - згадує заступник командира батальону, - та навіть смерть свою прийняв, виконуючи бойову задачу.

Багато дякували сьогодні і родині військовослужбовця за те, що виховали справжнього чоловіка та героя. У ранньому віці Микола Колосовський залишився без матері, його вихованням займався батько.

Тепер без батька лишився син загиблого. Миколі було 38 років.

Віддати дань пам'яті загиблому земляку зібралися жителі Слов'янська, місцеві активісти, представники міської та обласної адміністрацій, військовослужбовці Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату та військової частини 3035 Національної Гвардії України.

Нехай згадка про всіх загиблих у війні на Донбасі залишається у серцях кожного з нас. Герої не вмирають - їх зустрічають небеса.

_MG_0200 _MG_0219 _MG_0235 _MG_0281 _MG_0289 _MG_0297 _MG_0315 _MG_0323

Катерина Колмикова, фото автора
Діловий Слов'янськ

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: