У всесвітній день фотографії слов’янські лігівці побували на екскурсії у місцевій фотостудії в Слов’янську

У день 177-річчя виникнення фото Ліга Майбутніх Поліцейських Слов’янська завітала до однієї з найвідоміших фотостудій міста. Тут вони дізнались багато цікавого про історію, процес зйомки та технологію виготовлення фотографій.

Фотографія – це унікальне явище, адже на фотознімках можна відобразити події, цікаві моменти, красиві місця, улюблені обличчя, та моменти, які більше ніколи не повторяться... Завдяки їм, можна повернутися у минуле, згадати багато чудових моментів життя. А для когось фотографія – це не просто захоплення, а ще й професія із елементами мистецтва. Тому не дивно, що у цього явища є власне свято – Всесвітній день фотографії, яке відмічають у багатьох країнах світу наприкінці серпня.

У день 177-річчя виникнення фото директор Слов’янської студії «Супер-колор» Тетяна Лобко гостинно надала лігівцям можливість пізнати ази фотографування, насолодитись дизайном фотостудії, спробувати себе в ролі моделей фотозйомки.

Оператор міні-лабораторії студії Сергій Хіміон присвятив свою розповідь процесу виготовлення фотознімків, починаючи з електронного кадру на  екрані монітору до готової фотографії, що виходить з конвеєру лабораторії. Під час екскурсії учасників Ліги зацікавили питання поширених помилок при любительській зйомці, а також секрети, за допомогою яких можна зробити достойний художній фотознімок.

Наприкінці зустрічі учасники Ліги змогли позувати у студії, а професійний фотограф зробив декілька кадрів та запропонував лігівцям власноруч у лабораторії виготовити фотографії собі на пам’ять.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: