Підняли по тривозі: поліція Слов’янської оперативної зони перевірила свою боєготовність. Фото

У суботу вранці весь особовий склад Слов'янського відділу поліції було піднято по тривозі. У Слов'янську та Лимані було проведено стройові огляди, перевірено екіпірування та оснащеність поліцейських.

Зовсім скоро, 23 і 24 серпня, у нашій країні відзначатиметься День державного прапора і День незалежності України. Для того, щоб забезпечити безпеку громадян і припинити можливі порушення громадського порядку, поліція Донеччини з понеділка переходить на посилений режим несення служби.

З метою перевірки готовності особового складу Слов'янського відділу поліції вирішувати завдання підвищеної складності, в суботу він був піднятий по тривозі. Начальник підрозділу Сергій Альошин оцінив здатність своїх підлеглих реалізовувати різні ввідні завдання, такі, як оборона службового будинку, дії під час масових заворушень та протистояння розвідувально-диверсійним групам противника.

Після цього у Слов'янському відділі і Лиманському відділенні поліції був проведений стройовий огляд, на якому особлива увага приділялася екіпіровці та оснащенню підлеглих, знання ними своїх обов'язків у разі надходження сигналу «тривога» і порядку дій в екстрених ситуаціях.

- Нашою спільною метою є збереження правопорядку на території обслуговування, - зазначив полковник поліції Альошин, - під час проведення святкових заходів ми не повинні допустити ніяких провокацій та правопорушень, кожен з нас повинен розуміти, що сьогодні населення як ніколи потребує нашої допомоги та захисту.

 

 

 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: