Начальник Управління превентивної діяльності області перевірив роботу поліцейських Слов’янська. Фото

Полковник поліції Юрій Горустович побував на блокпостах і охороняємих об'єктах, розташованиху Слов'янської оперативній зоні. Після цього представник ГУНП області провів інструктаж особового складу Слов'янського відділу поліції, який заступав на охорону громадського порядку.

У п'ятницю із перевіркою організації роботи Слов'янської поліції прибув представник Головного управління національної поліції в Донецькій області. Начальник Управління превентивної діяльності Юрій Горустович відвідав блокпости, на яких спільно із «доданими силами» чергують слов'янські правоохоронці. Їм було перевірено організацію та умови несення служби, а також технічне оснащення модулів, в яких проходить перевірка громадян.

Побував полковник поліції Горустович й на охороняємих стратегічних об'єктах, розташованих у Слов'янському та Краснолиманському районах. Тут він звернув увагу на питання благоустрою побутових приміщень, в яких у вільний від служби час знаходяться співробітники поліції.

На завершення візиту Юрій Горустович провів інструктаж особового складу Слов'янського відділу поліції, що заступав на патрулювання у місті. За його словами, кожен офіцер поліції, незалежно від своєї «спеціалізації» повинен брати участь в охороні правопорядку і бути готовим припинити будь-яке порушення законності.

Після інструктажу дев'ять нарядів, які складалися з представників кримінального блоку, відділу превентивної діяльності та аналітичної групи підрозділу, заступили на маршрути несення служби.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: