Начальник Слов’янської поліції запросив учасників ліги майбутніх поліцейських «на чай»

liga (01)На зустрічі, яка проходила у неформальній обстановці, «ліговци» розповіли Сергію Альошину про свою діяльність, а також поділилися планами на майбутнє.

Слов'янська «Ліга майбутніх поліцейських» зарекомендувала себе, як одна з найактивніших і творчих молодіжних організацій міста. Без її участі не обходиться практично жоден захід, що проводиться для місцевих жителів. Ліговцев можна побачити як на міській площі під час святкових концертів, так і на вулицях Слов'янська, де вони зайняті допомогою громадянам. Юні помічники правоохоронців допомагають відшукати зниклих безвісти людей, розповідають людям похилого віку про дії шахраїв, намагаються відучити своїх однолітків від шкідливих звичок.

 

Слов'янський відділ поліції давно став «іншою оселею» для лігівців. Практично щодня вони збираються тут, щоб поспілкуватися зі співробітниками поліції та один з одним, а також відрепетирувати черговий музичний номер для майбутніх виступів. Після однієї з таких репетицій їх запросив до себе для дружньої бесіди начальник Слов'янської поліції Сергій Альошин. У його кабінеті, в невимушеній обстановці діти розповіли про свою діяльність та поділилися найближчими планами. Пригощаючись чаєм із печивом, «юні правоохоронці» познайомили Сергія Альошина зі своїми новими учасниками, які прийшли до організації цього літа.

Приємно було відзначити, що, незважаючи на навчальний рік, що наближається, школярі буквально «рвуться у бій». Вони висловили бажання не тільки брати участь у святкових заходах, а й допомагати поліції займатись профілактикою правопорушень: роздавати людям листівки, брати участь у рейдах та повідомляти про порушення громадського порядку.

Полковник поліції Альошин вислухав думку кожного учасника молодіжної ліги і пообіцяв надати все можливе сприяння в їх починаннях. Всі разом вони задумали й обговорили кілька нових проектів, які будуть реалізовані найближчим часом.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: