Служба зайнятості Слов’янська відкрита для всіх та кожного

14053769_1502823533064929_6929774781260894033_o17 серпня 2016 року у приміщенні Слов’янського міського центру зайнятості проведено зустріч з представниками роботодавців міста та району. Захід пройшов під назвою: «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного».

Пр це на сторінці в Фейсбук повідомляє Слов'янський міський центр зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Римма Коновалова проінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці та акцентувала увагу на таких послугах служби зайнятості, як: надання фінансової підтримки роботодавцям шляхом компенсації фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсацію єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, організації тимчасових робіт, стажування на робочому місці та отримання нових професій в Донецькому центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, отримання ваучера.

Також вона розповіла про неформальне навчання – як один із шансів шукачам роботи підтвердити професійний рівень, а для роботодавця – отримати кваліфікованого працівника.

Представники підприємств ознайомились з послугами сервіс-центра ON-LINE - працевлаштування, мали змогу переглянути відеорезюме шукачів роботи, відеовакансії та відео презентації служби зайнятості. «Нові можливості служби зайнятості допоможуть вибрати дійсно кращих кандидатів на вакансії за мінімальну кількість часу», - висловила упевненість начальник відділу по роботі з персоналом СО ПАТ "Донбасенерго" Слов'янська теплова електрична станція" Валентина Гребенюк.

Наприкінці заходу присутні обговорили шляхи спільної плодотворної роботи. Отже, від співпраці виграють – і безробітні, які знайшли роботу, і роботодавці, які отримали працівників, що відповідають їх потребам.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: