Сергій Альошин перевірив організацію несення служби правоохоронців на території Слов’янська та району. Фото

posti (04)
Начальник Слов'янського відділу поліції
Сергій Альошин відвідав блокпости, а також охороняєміоб'єкти, на які щодобово заступають співробітники його підрозділу разом із «доданими силами».

Протягом двох років співробітники слов'янської поліції несуть службу в посиленому режимі. Крім роботи з профілактики та розкриття правопорушень, що сталися в їх оперативній зоні, вони за допомогою «доданих сил» виконують завдання, поставлені перед ними в рамках проведеної антитерористичної операції.

 

З метою перевірки організації контрольно-пропускного режиму на блокпостах і охорони стратегічних об'єктів начальник Слов'янської поліції Сергій Альошин проінспектував роботу правоохоронців, які несуть на них службу. При цьому увага приділялася всьому: від екіпіровки співробітників поліції до благоустрою їх постів.

- Сьогодні кожен правоохоронець при виконанні своїх функціональних обов'язків не повинен забувати, що працює він, перш за все, для людей - зазначив полковник поліції Альошин, - незважаючи на погоду, втому та інші чинники, він зобов'язаний стежити за своїм зовнішнім виглядом, а також бути ввічливим і коректним в спілкуванні з громадянами.

Усі виявлені недоліки були усунені на місці. В цілому перевірка показала, що правоохоронці, які несуть службу на території Слов'янської оперативної зони, готові до виконання будь-яких завдань, поставлених перед ними керівництвом Головного управління Національної поліції області.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Читайте: «Плата за відпочинок», спиртні напої неповнолітнім, аморальна поведінка: поліцейські провели перевірку діяльності підприємців у курортній зоні Слов’янська

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: