Поліція провела обшук у жителя Сергіївки, який погрожував односельцям зброєю

оружПравоохоронці вилучили вдома у 69-річного чоловіка ніж та пістолет, із яким той мав звичку ходити вулицями. Зброю було направлено ​​на експертизу, в залежності від рішення якої правопорушника може чекати до 7 років позбавлення волі.

До Слов'янського відділу поліції звернулись кілька жителів села Сергіївка Слов'янського району. Люди скаржилися на свого односельця, який проганяв їх з берега озера, погрожуючи при цьому пістолетом.

Отримавши інформацію, співробітники поліції провели її перевірку, і вирішили «навідати» правопорушника вдома. Після отримання санкції від слов'янського міськрайонного суду, вони прийшли до підозрюваного із обшуком. У пенсіонера 1947 року народження правоохоронцями було вилучено великий ніж і пістолет, за зовнішніми ознаками схожий на стартовий.

Слов'янським відділом поліції було відкрито кримінальне провадження за ч.1 та ч.2 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами». Якщо експертиза покаже, що вилучений пістолет був перероблений на бойовий, то його господар може понести покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: