«Плата за відпочинок», спиртні напої неповнолітнім, аморальна поведінка: поліцейські провели перевірку діяльності підприємців у курортній зоні Слов’янська

рейд (8)В курортний сезон до поліції Слов’янська постійно надходять скарги від місцевих мешканців та гостей міста щодо діяльності розважальних закладів на узбережжі міських озер. Співробітниками сектору превентивної діяльності поліції, до компетенції яких входить розгляд звернень громадян, було проведено рейд по місцям відпочинку Славкурорту.

Ряд громадян, що звертались останнім часом до Слов’янської поліції, непокоїло питання: чи законно те, що за допуск до берега та озер загального користування вони повинні платити. У ході рейду поліцейські відвідали один з місцевих пляжів, де перевірили вказані факти, повідомляє Слов’янський відділ поліції Донецької області.

При цьому до правоохоронців неодноразово підходили люди із скаргами на «плату за відпочинок». За словами одного з відпочиваючих, 10 гривень за вхід – це небагато, але враховуючи, що озера Славкурорту із прилеглими до них територіями є одним із старіших бальнеогрязєвих курортів України та визнані курортами державного значення, вільний доступ до них повинен мати кожен громадянин.

У свою чергу, місцевих мешканців турбує, що біля їх домівок відпочиваючі вживають алкоголь та нерідко виділяються аморальною поведінкою, подаючи дітям поганий приклад. Співробітниками поліції «на місті» провели із такими відпочиваючими необхідну профілактичну роботу.

Щодо «орендаторів» частини лісо-паркової зони, де розташовані солені озера -  законність їх діяльності буде встановлено найближчим часом.

Також співробітники поліції перевірили інформацію про те, що у розважальних закладах реалізуються спиртні напої неповнолітнім. Результатом перевірки стало складення адміністративного протоколу за ст. 156 ч. 3 КУпАП «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами неповнолітнім».

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: