Спортсмени бійцівського клубу “Тріада” привезли у Слов’янськ золото та срібло з міжнародного турніру “Кубок Чорного моря”

IMG_4692

З 11 по 14 серпня в Одесі проходив щорічний міжнародний турнір "Кубок Чорного моря" з кікбоксингу і тайського боксу . На турнір, помірятися силами приїхало понад п'ятсот учасників з України і Молдови.

У змаганнях взяли участь і спортсмени слов’янського бійцівського клубу "Тріада":

- золоті нагороди вибороли - Алексейцев Володимир (69 кг, 15-16 років, розділи «кік – лайт» і «лайт контакт»), Мальцева Божена (65 кг, 18 +, розділи «фул – контакт» та «лоу – кік»), Богович Сергій (86 кг, 18 +, розділ «фул – контакт»), Верцанов Данило (57 кг, 15-16 років, розділ «фул – контакт» );

- срібні нагороди - Тищенко Денис (71 кг, 15-16, розділи «фул – контакт» та «лоу – кік»), Шкільний Данило (51 кг, 14-15 років, розділи «фул – контакт» та «лоу – кік»), Богович Сергій (86 кг, 18 +, розділ «лоу – кік»), Верцанов Данило (57 кг , 15-16 років, розділ «лоу – кік»), Радойковіч Антон (71 кг, 17-18 років, «К- 1»).

Варто відзначити, відмінні за своїм напруженням поєдинки Верцанова Данила і Радойковича Антона, які у фінальних боях зустрілися з чемпіонами світу з кікбоксингу з України і Молдови і дали їм гідний бій, поступившись лише за рішенням суддів.

Так само, відмінний фінальний бій в розділі "лоу - кік" провела Мальцева Божена, яка у напруженому поєдинку з одеситкою в фінальному раунді вирвала перемогу, відправивши суперницю в нокдаун.

Богович Сергій, який не дивлячись на серйозну травму руки, вирвав вольову перемогу у господаря турніру в фінальному поєдинку.

Вітаємо спортсменів та тренера БК «Тріада» Безуглого Андрія Анатолійовича з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог!

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: