Інспектори кримінально-виконавчої інспекції Слов’янська прийняли участь в тренінгах «ЮНІСЕФ» та Всеукраїнського центру правової допомоги

фото

В рамках Закону України  «Про пробацію», впровадження нових методик та форм роботи з засудженими співробітники Слов’янського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій майор внутрішньої служби  Щербаков Олександр Олександрович та лейтенант внутрішньої служби       Чала Анастасія Валеріїна прийняли участь у тренінгах.

Теми занять: «Участь працівників служби пробації в підготовці до звільнення уразливих категорій засуджених» та «Будуємо майбутнє разом», які було організовано  за сприянням  Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський центр правової допомоги - Громадський захисник»   в м. Чернігів та в м. Маріуполь за підтримки Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй ( ЮНІСЕФ).

За результатами проведених тренінгів, можна зробити висновки, що дана робота проводиться у відповідності з міжнародними стандартами і здійснюється у взаємодії  з міжнародними проектами та направлена на підвищення кваліфікаційного рівня персоналу для роботи з особами, які перебувають в конфлікті з законом.

Тамара Дехтярьова,
інспектор Слов’янського міськрайонного відділу
кримінально-виконавчої інспекції  УДПтС України в Донецькій області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: