Гральний бізнес стоп: в Слов’янську правоохоронці припинили діяльність п’яти замаскованих закладів

Співробітники Слов’янського відділу поліції спільно з працівниками СБУ та прокуратури провели п’ять санкціонованих обшуків в гральних залах. Вилучено 40 комплектів комп’ютерної техніки, гроші та документація. Відкриті кримінальні провадження.

За результатами експертизи буде надана остаточна правова кваліфікація.

Гральні заклади були замасковані під комп’ютерні клуби, які начебто надавали доступ до Інтернету та пункти реалізації «Національної лотереї».

На момент приїзду правоохоронців в закладах перебувало декілька гравців, один з яких розповів, що інколи приходить до клубу пограти в «рулетку».

Після проведення слідчих дій правоохоронцями було вилучено: 40 комплектів комп’ютерної техніки, фінансова документація діяльності закладу, роутери та грошові кошти загальною сумою 13,7 тисяч гривень.

Зараз поліцейські встановлюють власників ігорних клубів діяльність яких припинена. Усе виявлене майно вилучене у якості речових доказів, та відправлено на експертизу комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

За всіма фактами було відкрито кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 203-2 КК України «Зайняття гральним бізнесом». За що передбачено покарання у виді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

За результатами експертизи буде надана остаточна правова кваліфікація.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: