В Краматорську відбудеться концерт від Music Camp International у супроводі оркестру

кра116 серпня о 18 годині у ПКіТ НКМЗ у Краматорську відбудеться урочистий концерт проекту Music Camp International.

Всі бажаючи запрошуються відвідати цей захід та стати свідком унікального музичного дійства. З 11 серпня, розпочав свою роботу літній денний табір Music Camp International у Святогірську, в урочистому відкритті якого приймала участь викладач музики із багаторічним досвідом із США Констанція Фортунато.

Проект передбачає інтенсивне п’ятиденне вивчення музичного мистецтва, кожна дитина навчиться співати у хорі та грати на двох музичних інструментах.

Приймати участь у навчанні виявили бажання вже близько 300 дітей, що мешкають у дитячому оздоровчому таборі «Перлина Донеччини» у Святогірську. З 11 до 15 серпня діти навчаються основам хорового співу, грі на гітарі, флейті, скрипці та інших музичних інструментах.

кра2Завдяки унікальній методиці Констанції Фортунато (США, музикант та педагог з майже 40-річним досвідом роботи) всі діти – учасники проекту приймуть участь в заключному концерті, заспівають на 4х мовах. 16 серпня відбудеться фінальний урочистий концерт учасників проекту Music Camp у Краматорську у супроводі симфонічного оркестру.

Музичний захід організовано при підтримці народних депутатів України Артура Герасимова та Ірини Луценко, Донецької територіальної організації «Блок Петра Порошенка», Донецької облдержадміністрації та благодійного фонду «Слов’янське серце».

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: