Не карати, а допомогати – біля Лиману поліцейські витягнули застряглу автівку

PM6image002Вже третю добу триває відпрацювання Слов’янської оперативної зони. При проведенні спецоперації працівники поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, не тільки виявляють порушення ПДР, але й надають допомогу учасникам дорожнього руху.

PM321image007Під час патрулювання автошляху «Слов’янськ – Лиман», працівники поліції помітили автівку, яка з’їхала на розмите дощем узбіччя. Чоловік сидів за кермом, а жінка та дві дівчини намагались виштовхнути авто. Сім’я їхала до пансіонату на відпочинок, але водій не помітив розмиту яму на узбіччі і попав у пастку. Виштовхнути машину у жінок не хватало сил. Правоохоронці допомогли витягнути авто. Водій та його сімейство подякували працівникам поліції за надану допомогу.

PM483image004
Один з таких водіїв був затриманий пізно ввечері у Святогірську. Чоловік з дружиною та донькою їхав з кафе напідпитку, не замислюючись, що підвергає небезпеці не тільки себе, але й своїх самих рідних людей. Після того, як авто було зупинене працівниками поліції, чоловік вийшов з-за керма та став заперечувати, що він їхав п’яний. Щохвилини у нього виникали нові відмовки, він почав оказувати тиск на свідків, умовляючи їх нічого не підписувати. На прохання жінки та дочки заспокоїтись, чоловік не реагував, а наприкінці, намагаючись уникнути відповідальності, взагалі став доказувати працівникам поліції, що він випив вже при них після зупинки транспортного засобу, не знаючи того, що по законодавству, це також є адміністративно караним діянням.

PM340image005

Згідно частини 4 статті 130 КУпАП, водії, які зловжили спиртним вже після скоєння дорожньо-транспортної пригоди, або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медичного огляду, притягуються до адміністративної відповідальності. За таке порушення передбачене 20400 грн. штрафу або адміністративний арешт на п'ятнадцять діб з позбавленням права керування на три роки.

PM696image001
Всього за дві доби на території проведення відпрацювання працівниками поліції виявлено 83 порушення Правил дорожнього руху, 27 з них – це керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Трохи менше – 24 водія – знаходились за кермом без відповідних документів. 10 – не пропустили пішоходів на пішохідних переходах. Були виявлені і інші порушення, таки як недотримання вимог дорожніх знаків та розмітки, порушення правил проїзду перехресть.

PM786image006

Нагадуємо, на автошляхах Слов’янського і Лиманського районів таСвятогірська з 11 по 15 серпня триває профілактичне відпрацювання з безпеки дорожнього руху. Міські вулиці та траси цілодобово патрулюють 15 екіпажів у складі 60 працівників поліції.

Правоохоронці звертаються до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху, бути уважними та поважати інших учасників дорожнього руху.

Відділ управління превентивної діяльності поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: