Шахраї «еволюціонують»: мешканка Слов’янська, за вісім СМС «заплатила» 62 тисячі гривень

телефонЗавдяки потужній превентивної роботи серед населення щодо попередження шахрайств, багато жителів не йдуть на поводу у аферистів. Але шахраї не стоять на місці і придумують більш складні схеми для обману. Жертвою «банкірів» стала мешканка Слов'янська, яка втративши пильність, позбулася великої суми грошей.

У поліцію звернулася 41 – річна місцева мешканка і повідомила, що стала жертвою шахраїв. Жінка втратила 62 тисяч гривень.

Історія цієї афери мала досить типове начало для такого роду злочинів. На телефон заявниця зателефонував чоловік, представився співробітником служби безпеки банку і повідомив, що картка заблокована, і необхідно провести ряд нескладних операцій.

Жінка відразу не повірила чоловіку, сказавши йому, що знає про такі схеми шахрайств, тому ніяких даних вона повідомляти не буде. Проте чоловік був наполегливий і непогано обізнаний про персональні дані жінки. Він назвав її анкетні дані і номер банківської карти, і після цього потерпіла втратила пильність і стала виконувати всі вказівки «банківського працівника»: назвала СVV – код і передала всі коди з СМС – повідомлень (за допомогою яких шахраї мали доступ до рахунку жертви), а їх було вісім.

Щоб жінка називала коди доступу, аферисти з кожним разом придумували нові легенди. І тільки дзвінок з банку з питанням «а ви дійсно знімаєте такі великі суми грошей?» змусив жінку схаменутися.

За вісім нескладних операцій зловмисники зняли з рахунку потерпілої 62 тисячі гривень.

Поліція в черговий раз закликає громадян бути пильними. Ні під яким приводом нікому не передавайте дані своєї банківської картки, секретні паролі і коди. Навіть у тому випадку, коли вам називають ваші персональні дані. Шахраї йдуть на різні хитрощі, аби дізнатися секретні дані по картковому рахунку.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: