Коли в регіоні йде війна, мирні жителі Слов’янська та району живуть «спокійним життям»: сваряться та скаржаться, – В’ячеслав Аброськін

Начальник Нацполіції Донеччини В'ячеслав Аброськін провів виїзний прийом у Слов'янську

IMG_6326За допомогою до начальника Нацполіції Донеччини звернулись 17 громадян. Питання, з якими прийшли люди, стосувалися переважно конфліктних ситуацій з рідними та сусідами, були навіть прохання дружин вирішити проблеми їх чоловіків.

Начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області приймав громадян протягом трьох годин та приділив кожній людині належну увагу.

Одна з мешканок звернулася до генерала як зі словами подяки, так і з наріканням на поліцейських. Жінка розповіла, що тиждень тому їй довелося звернутися до поліції за допомогою – тривалий час вона не могла зв’язатися зі своєю 16 – річною донькою, яка не повернулась додому. Співробітники поліції посадили схвильовану мати у службовий автомобіль та поїхали на пошуки дівчини. Через деякий час вони знайшли доньку заявниці за межами міста. За це жінка висловила слова подяки в адрес поліцейських. Однак, як виявилося, під час «подорожі» малознайомий чоловік викрав у її доньки планшет з сім-картою, тому дитина й не змогла зателефонувати матері. Знайти зловмисника та викрадений планшет поліцейським поки не вдалось, через що жінка вирішила пожалітись генералу.

Як відмітив В’ячеслав Аброськін, питання з якими звернулися громадяни, вирішуються на рівні дільничного офіцера. В час, коли в регіоні йде війна, мирні жителі Слов’янська та району живуть «спокійним життям»: сваряться з сусідами, скаржаться на дільничного за те, що він не знайшов викрадену річ, або не можуть розділити спадщину.

Генерал вказав керівництву Слов’янського відділу поліції на необхідність налагодження тісної взаємодії поліцейських з населенням.

- Не зважаючи на те, що правоохоронці працюють в режимі «швидкої допомоги», все ж таки є недопрацювання. А спілкування з громадянами дасть можливість почути, наскільки населення оцінює роботу поліцейських та наскільки довіряє їм. Одним з основних критеріїв оцінки діяльності правоохоронців є громадська думка, - зазначив В’ячеслав Аброськін.

IMG_6351 IMG_6411 IMG_6423

Слов’янський відділ поліції Донецької області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: