Поліцейські проти водіїв-правопорушників: у Слов’янському та Краснолиманському районах стартувала спецоперація із безпеки дорожнього руху

60 працівників поліції у складі 15 екіпажів стежитимуть, аби водії дотримувались Правил дорожнього руху та не піддавали своє ж життя небезпеці. З 11 по 15 серпня задля зниження рівня аварійності та смертності на дорогах району проводитиметься профілактичне відпрацювання з безпеки дорожнього руху.

За 7 місяців поточного року кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими у районі збільшилась на 65%. За цей період зареєстровано 64 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, в яких загинуло 12 чоловік та травмовано 71.

В цей період на  території обслуговування Слов’янського відділу поліції сталось 6 ДТП, після яких водії залишали місце події. При цьому у половина з них мали смертельні наслідки.

З початку 2016 року на вказаній території здійснено 10 незаконних заволодінь транспортними засобами,

Превентивні заходи зі зниження аварійності проводяться працівниками поліції, аби зупинити смерті на дорогах та нагадати водіям, як важливо дотримуватися Правил дорожнього руху.

Працівники поліції під час несення служби виявлятимуть аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводитимуть профілактичну роботу з порушниками та припинятимуть правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Наряди заступили на службу на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів Святогірська, Слов’янського району, Лиману та Лиманського району.

Слов’янський відділ поліціїї Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: