Слов’янські поліцейські не залишили в біді дітей з Авдіївки, які через поломку автобуса в 40 градусну спеку зупинилися серед поля. Фото

deti (10)Автобус, що перевозив дітей з Святогірського дитячого табору в Авдіївку, з технічних причин змушений був зупинитися серед поля, на трасі. Поліцейські, дізнавшись про причину зупинки, допомогли хлопцям. В очікуванні іншого автобуса правоохоронці організували для дітей екскурсію по відділу поліції, відвідування дитячої бібліотеки та обід.

Опівдні співробітники Слов'янського відділу поліції, які здійснювали контроль за дорожнім рухом на трасі «Київ-Довжанський», звернули увагу на припаркований на узбіччі мікроавтобус. Зупинившись, вони поцікавилися причиною зупинки. Водій пояснив, що у двигуні сталася поломка, яку виправити власними силами у нього не виходить. Також він розповів, що в його салоні знаходяться діти з Авдіївки, які їхали з Святогірського оздоровчого табору додому.

Поліцейські вирішили, що подальше перебування мікроавтобуса на трасі буде небезпечним, та й залишати на спеці дітей, наймолодшим з яких було 5 років, не слід. Правоохоронці доставили їм води, після чого відвезли до Слов'янського відділу поліції, де в спокійній обстановці діти могли почекати інший автобус, який виїхав за ними з Авдіївки.

У підрозділі поліції для малюків і супроводжуючих їх дорослих було організовано обід, а потім невелику екскурсію по будівлі. Діти дізналися багато нового про роботу правоохоронців.

Співробітники відділу превентивної діяльності повели юних жителів Авдіївки до центральної бібліотеки Слов'янська, де вони змогли відвідати унікальний інформаційно -ігровий зал.

Незважаючи на накопичену за цілий день втома, діти з великим інтересом і задоволенням провели час з поліцейськими в гостинному Слов'янську. Кілька годин очікування пролетіли для них непомітно. Вже ближче до вечора вони виїхали додому, намагаючись встигнути в Авдіївку до темряви.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: