Начальник Слов’янської поліції взяв на контроль всі заяви, з якими до нього звернулися мешканці міста та району

IMG_6297На цьому тижні на особистий прийом до начальника Слов'янського відділу поліції Сергію Альошину прийшли семеро людей. Начальник поліції мав можливість вислухати всіх, хто прийшов до нього із своїми питаннями. Ніхто не залишився без уваги, всі заручилися підтримкою начальника в якнайшвидшому вирішенні їх питань.

Євген Михайлович прийшов на прийом до Слов'янський відділ поліції не в перший раз. Чоловік цікавився на якому етапі розслідування перебуває кримінальне провадження, відкрите за його заявою. Начальник відділу відповів на всі питання. Також Сергію Альошину стало відомо, що завдяки пильності Євгена Михайловича поліцейські затримали зловмисників, які намагалися викрасти будівельні інструменти на одному з будівництв.

- Спасибі вам за активну громадянську позицію та сприянні допомоги поліції. Ви надали нам інформацію, яка дозволила розкрити злочин по «гарячих слідах» та затримати осіб, підозрюваних у вчиненні злочину, - подякував начальник поліції.

Інша місцева мешканка сама подякувала співробітникам поліції, які допомогли їй у важку хвилину. Її 16-річна донька, перебувала за містом, коли у неї викрали планшет з сім-картою. Дівчина залишилася без зв'язку і не змогла повідомити про своє місцезнаходження батькам. Співробітники поліції, до яких звернулася схвильована мати, взяли жінку «на борт» службового автомобіля і вирушили на пошуки дочки. Через час вони знайшли дівчину і тепер вживають заходів для затримання зловмисника, причетного до скоєння крадіжки гаджета.

Приходили громадяни і з питаннями, які поза межами компетенції правоохоронних органів. Але, незважаючи на це, Сергій Анатолійович уважно вислухав громадян і підказав, як їх вирішити.

Всі звернення зареєстровані та взяті під особистий контроль начальника поліції.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: