До Дня Незалежності в Слов’янську вітали воїнів військової частини 3035

IMG_3076 9 серпня в Центральній міській бібліотеці Слов’янська напередодні Дня Незалежності України відбувся захід по вшануванню захисників рідної землі – військовослужбовців військової частини 3035, що розташована в нашому місті, які проводять активну національно-патріотичну роботу серед місцевого населення.

IMG_3100

Зустріч відбулась за ініціативою правління Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, при активній участі Слов’янської міської ради , Слов’янської центральної міської бібліотеки, за підтримкою інших громадських організацій, місцевих активістів та меценатів.

IMG_3085

В ході проведення заходу відбулось нагородження Подяками міської Ради, які вручив заступник міського голови Дмитро Сіваш.  військовим в/ч 3035 НГ України, які проводять активну національно-патріотичну роботу серед місцевого населення, та підтримують з ними тісні контакти також були вручені Грамоти від Донецької краєзнавчої організації та Донбаського державного педагогічного університету.

IMG_3079
Бійці також отримали книгу місцевого краєзнавця Тетяни Лисак "Пам'ять жива", де зібрани короткі біографічні дані про військових, що загинули в період окупації Слов'янська.  Ця книга була написана спільними зусиллями військових, що дислокуються в Слов'янську, та викладачами авіаційного коледжу.

IMG_3082
Воїни цього підрозділу були учасниками міських заходів у бібліотеках, навчальних закладах міста, на території військової частини організовували зустрічі з учнями, місцевими поетами та активістами тощо.

У програмі зустрічі читали вірші учні та студенти слов'янських шкіл, місцеві поети. Перед слухачами виступили військові, краєзнавці, активісти. Працівники міської бібліотеки розповіли про діяльність закладу за попередній рік, пов'язану з патріотичним вихованням.

IMG_3099 IMG_3105 IMG_3108 IMG_3109 IMG_3112 IMG_3115
Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов янськ

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: