З початку року поліцейські Слов’янська вилучили понад 300 літрів самогону

Масштаби збуту і споживання самогону завдають істотної шкоди здоров'ю людей і загрожують життю через неякісність саморобних спиртних напоїв. Низька ціна і цілодобова торгівля роблять самогон самим ходовим товаром. Тому правоохоронці проводять профілактичні заходи щодо боротьби з торгівлею самогоном.


Пр це повідомляє "Діловий Слов'янськ" з посиланням на Слов'янський відділ поліції
Донецької області.

Для виявлення порушень у сфері торгівлі та профілактики адміністративних правопорушень і злочинів слов'янські правоохоронці регулярно проводять оперативно-профілактичне відпрацювання ринків, а також відвідують громадян, на яких надійшов «сигнал», за місцем проживання. Ні для кого не секрет, що заповзятливі місцеві жителі приторговують саморобними алкогольними напоями «на дому».

За сім місяців було проведено близько 300 перевірок, в ході яких виявлено 65 фактів виготовлення та зберігання самогону та 7 – придбання, вилучено понад 300 літрів саморобних спиртних напоїв і знищено 625 літрів браги та 3 самогонних апарата.

Всі правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виробництва» та за ст. 177 «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Самогонники забв'язані виплатити штраф на загальну суму понад 4 тисяч гривень.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: