Вболівайте за спортсменів-земляків: РОЗКЛАД виступу спортсменів Донецької області на XXXI Олімпійських іграх у м. Ріо-де-Жанейро

2016 Rio Olympics - Opening ceremonyУкраїнці на параді команд під час відкриття Олімпійських ігор. Фото: Reuters 

5 серпня в бразильському Ріо-де-Жанейро стартувала  найграндіозніша спортивна подія чотириріччя – XXXI Літні Олімпійські Ігри.

У складі національної збірної команди України змагатиметься 21 спортсмен Донецької області – представники 10-ти видів спорту, повідомляє Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації

До вашої уваги пропонується детальна інформація щодо виду спорту, виду програми та часу проведення змагань за участю атлетів Донеччини кожного дня.

Вивчайте і вболівайте за спортсменів-земляків! Їм потрібна підтримка!

Розклад виступу спортсменів Донецької області
на XXXI Олімпійських іграх у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Вид спорту
Прізвище, ім'я
Вид програми,
в/к (кг)
Раунд,
коло змагання
Час у
Ріо-де-Жанейро
Час в Україні
06.08.2016
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
відбірковий раунд
раунд I,ІІ
09:00
15:00
14:30
20:30
19:00
01:00
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Командні змагання,
Багатоборство
кваліфікація
10:30
14:30
18:30
16:30
20:30
00:30
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
раунд I
10:45
16:45
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
раунд I
10:45
16:45
Парний розряд
раунд I
10:45
16:45
07.08.2016
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
раунд II
10:00
16:00
14:30
20:30
раунд III
20:00
02:00
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
раунд I
10:45
16:45
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
раунд I
10:45
16:45
Парний розряд
раунд I
10:45
16:45
08.08.2016
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Командні змагання
багатоборства
фінал
16:00
22:00
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
раунд III
12:00
18:00
раунд IV
17:00
23:00
21:30
03:30
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
раунд ІІ
10:45
16:45
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
раунд ІІ
10:45
16:45
Парний розряд
раунд ІІ
10:45
16:45
09.08.2016
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
1/4 фіналу
16:00
22:00
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
раунд ІІІ
10:45
16:45
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
раунд ІІ
10:45
16:45
Парний розряд
1/4 фіналу
10:45
16:45
10.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
попередні раунди
1/32
11:00
17:00
17:00
23:00
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
1/4 фіналу
10:45
16:45
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
раунд ІІІ
10:45
16:45
Парний розряд
1/2 фіналу
10:45
16:45
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Багатоборство, особисті вправи
фінали
16:00
22:00
11.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
попередні раунди
1/32
11:00
17:00
17:00
23:00
Дзюдо
Блошенко Артем
-100 кг
попередній раунд
1/8,1/4
10:00
16:00
втішний поєдинок,
1/2, поєдинок за 3 м., фінал
15:30
21:30
Туркс Вікторія
78 кг
попередній раунд
 1/8, 1/4
10:00
16:00
втішний поєдинок,
1/2, поєдинок за 3 м., фінал
15:30
21:30
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
1/2 фіналу
12:00
18:00
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
1/4 фіналу
12:00
18:00
Теніс настільний
Коу Лей
Одиночний розряд
1/2 фіналу
10:00
16:00
гра за 3 місце
20:30
02:30
фінал
21:30
03:30
12.08.2016
Дзюдо
Хаммо Яків
+100 кг
попередній раунд
1/8, 1/4
10:00
16:00
втішний поєдинок
1/2, поєдинок за 3 м., фінал
15:30
21:30
Легка атлетика
Семенов Олексій
Метання диска
кваліфікація А
09:30
15:30
кваліфікація Б
10:55
16:55
Дмитренко Руслан
спортивна ходьба
20 км
фінал
14:30
20:30
Теніс
Марченко Ілля
Парний розряд
1/2 фіналу
фінал
12:00
18:00
13.08.2016
Легка атлетика
Саладуха Ольга
Потрійний стрибок
кваліфікація А, В
09:40
15:40
Семенов Олексій
Метання диска
фінал
10:50
16:50
Теніс
Савчук Ольга
Одиночний розряд
фінал
12:00
18:00
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
матч за 3 м.
12:00
18:00
14.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
1/16 фіналу
11:00
17:00
17:00
23:00
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Вільні вправи
кінь
фінал
14:00
20:00
Легка атлетика
Саладуха Ольга
Потрійний стрибок
фінал
20:55
02:55
Теніс
Марченко Ілля
Одиночний розряд
фінал
12:00
18:00
Теніс
Савчук Ольга
Парний розряд
фінал
12:00
18:00
15.08.2016
Греко-римська
боротьба
Чернецький Олександр
130 кг
кваліфікація
1/8, 1/4, 1/2
10:00
16:00
втішний поєдинок, фінал за 3 м., фінал
16:00
22:00
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Кільця
Опорний стрибок
фінал
14:00
20:00
Легка атлетика
Ткачук Вікторія
400 м з/б
раунд І
21:30
03:30
Семенова Наталія
Метання диска
кваліфікація А
20:30
02:30
Семенова Наталія
Метання диска
кваліфікація Б
21:50
03:50
16.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
1/4 фіналу
11:00
17:00
17:00
23:00
Гімнастика спортивна
Радівілов Ігор
Поперечина
бруси
фінал
14:00
20:00
Легка атлетика
Ткачук Вікторія
400 м з/б
1/2 фіналу
21:10
03:10
Семенова Наталія
Метання диска
фінал
11:20
17:20
17.08.2016
Вільна боротьба
Махиня Аліна
69 кг
кваліфікація
1/8, 1/4, 1/2
10:00
16:00
втішний поєдинок
фінал за 3 м., фінал
16:00
22:00
Легка атлетика
Ляхова Ольга
800 м
раунд І
10:55
16:55
18.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
1/2 фінала
14:00
20:00
Легка атлетика
Ляхова Ольга
800 м
1/2 фінал
21:15
03:15
Рємєнь Марія
4х100 м
раунд І
11:20
17:20
Ткачук Вікторія
400 м з/б
фінал
22:15
04:15
Плавання синхронне
Гречихіна Олена
Група
технічна програма (команда)
13:00
19:00
Сучасне п'ятиборство
Спас Анастасія
Фехтування
кваліфікаційний раунд
10:00
16:00
19.08.2016
Плавання синхронне
Гречихіна Олена
група
фінал
12:00
18:00
Легка атлетика
Логвиненко Аліна
4х400 м
забіги
20:40
02:40
Рємєнь Марія
4х100 м
фінал
22:15
04:15
Сучасне п'ятиборство
Спас Анастасія
Особиста першість
плавання
10:00
16:00
фехтування
бонус-раунд
12:00
18:00
верхова їзда
15:00
21:00
комбіновані змагання
(стрільба + біг)
15:00
21:00
20.08.2016
Бокс
Буценко Микола
56 кг
фінал
14:00
20:00
Легка атлетика
Ляхова Ольга
800 м
фінал
21:15
03:15
Логвиненко Аліна
4х400 м
фінал
22:00
04:00
21.08.2016
Легка атлетика
Сітковський Олександр
марафон
фінал
09:30
15:30
01.08.2016
6
0

Эта запись была размещена в рубрики: