Громадські організації Слов’янська запрошують прийняти участь у обстеженні пасажиропотоків на маршрутах міського електротранспорту

автобусыВиконком Слов’янської міської ради у зв’язку з кадровими змінами формує Робочу групу з обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського електротранспорту в місті Слов’янську та Робочу групу з обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського автотранспорту в місті Слов’янську в новому складі.

Про це повідомляє Слов’янської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Закону України «Про міський електротранспорт» та наказу Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом» у зв’язку з кадровими змінами та з метою вивчення попиту населення на перевезення шляхом проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського авто- та електротранспорту виконком Слов’янської міської ради формує склад відповідних Робочих груп в новому складі.

Пропонуємо зацікавленим громадським організаціям прийняти участь у роботі відповідних Робочих груп. Для цього необхідно надати кандидатуру (із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, посади та номеру телефону) для включення її до складу Робочих груп.

Пропозиції щодо включення представників громадських організацій до складу Робочих груп приймаються в робочі дні за адресою: 

Слов’янська міська рада,

84122, Донецька обл., м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, загальний відділ (каб. 212);

понеділок - четвер – з 8:00 до 17:00,

п’ятниця – з 8:00 до 16:00,

перерва – з 12:00 до 12:48.

E-mail: postmaster@slavrada.gov.ua.

Кінцевий строк подачі документів – 17 серпня 2016 року включно.

Телефон для довідок: (0626) 66-41-31.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: