Жителі Слов’янська оцінили роботу правоохоронців в своєму місті. Фото, відео

Напередодні святкування першого в Україні Дня національної поліції учасниця слов'янської «ліги майбутніх поліцейських» Влада Сенченко спробувала себе у ролі журналіста. Майбутня студентка факультету філології Слов'янського педагогічного університету провела опитування жителів про роботу поліції в своєму місті.

«Чи доводилося вам звертатися в поліцію?», «Чи довіряєте ви їй?» І «Що, на вашу думку, потрібно змінити в роботі правоохоронців?» - З такими питаннями зверталася до жителів Слов'янська учасниця «ліги майбутніх поліцейських» Влада Сенченко. Опитування проводилося на Соборній площі, де у вечірній час можна зустріти людей будь-якого віку і роду занять.

Мешканці міста розповідали про свій досвід спілкування із місцевими правоохоронцями, який, в основному, був позитивним. Ділилися вони з юною «журналісткою» і своїми міркуваннями з приводу змін в роботі поліції.

Юна славянчанка зазначила, що у поліцейських «форма гарна, а робота - небезпечна», і побажала їм швидкого «розкривання» справ. Дорослі бажали правоохоронцями завжди залишатися професіоналами, бути в своїй роботі більш цілеспрямованими, а також строгими із порушниками закону.

Напередодні першого в історії дня поліції люди бажали стражам закону успіхів в службі та поменше непростих ситуацій у роботі. Кожен з опитуваних висловив готовність звертатися до них за допомогою у важку хвилину.

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: