У Слов’янському районі і місті Лиман про вчинення депутатами корупційних правопорушень складено 11 протоколів

креслоСлов’янською місцевою прокуратурою вивчено стан додержання антикорупційного законодавства під час прийняття органами місцевого самоврядування рішень про передачу в користування земельних ділянок.

Встановлено, що депутати Лиманської міської ради, Райгородоцької селищної ради, Хрестищенської та Долинської сільських рад Слов’янського району на відповідних сесіях не повідомили про наявність у них реального конфлікту інтересів та проголосували за прийняття рішень щодо надання їм земельних ділянок загальною площею 0,5 га для побутових потреб, інформує прес-служба Краматорської місцевої прокуратури

За фактами порушення депутатами Закону України «Про запобігання корупції» Слов’янською місцевою прокуратурою складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП.

На даний час протоколи спрямовано до суду. Робота з виявлення корупційних правопорушень, вчинених посадовими особами органів місцевого самоврядування, триває.

                                  

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: