Під час святкування Святогірської ікони Божої Матері порушень публічного порядку допущено не було. Фото

lavra4

Два дні у Святогірську в посиленому режимі несли службу Слов’янські поліцейські. За цей час на територіі місцевої Лаври повувало кілька тисяч паломників, туристів та місцевих мешканців. Завдяки професійній роботі правоохоронців релігійний захід пройшов без надзвичайних подій.

Про це повідомляє Слов’янській відділ поліції Донецької області

Напередодні, у п’ятницю, в Святогірському монастирі відбулася зустріч святині ікони божої матері, яка після Всеукраїнського Хресного ходу по українській землі повернулася до обителі на Святих Горах. Того ж дня співробітники Слов’янського відділу поліції заступили на чергування на вулиці міста. Вони здійснювали контроль за дорожнім рухом, проводили патрулювання та перевірку підозрілих громадян.

 

З ранку 30 липня у свято на честь Святогірської ікони Божої Матері, в Свято-Успенській Святогірській Лаврі відбувались урочисті богослужіння перед шанованим чудотворним образом. Увесь цей час правоохоронці несли службу на території монастиря. Незважаючи на великі скупчення людей, що відвідали релігійний захід, будь-яких порушень громадського порядку вдалось уникнути. Свято пройшло у доброзичливій та спокійній атмосфері.

 

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: