День боротьби з гепатитом: у Слов’янську запрошують 28 липня пройти тестування на вірусний гепатит С та прийняти участь в акції

улица славянскКЗ «Слов'янський міський Центр здоров'я»  та Слов’янська міська громадська організація «Наша допомога»   повідомляють, що 28.07.2016р. з 10.00  на Соборній площі м. Слов'янська  буде проведена  акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з гепатитами, з метою розширення доступу до діагностики та лікування високоефективними препаратами від вірусного гепатиту С.

Організатори акції: відділ охорони здоров'я Слов'янської міської ради; Слов’янська міська громадська організація «Наша допомога»; КЗ«Слов'янський міський Центр здоров'я»;  реабілітаційний комітет жінок та дівчат інвалідів «Неонела»; міськрайонна організація товариства  Червоного Хреста; Центр соціальних служб для сім'ї,  дітей та молоді Слов'янської  міської   ради.

Під час акції проводитимуться консультування населення з питань профілактики вірусних гепатитів В і С, ВІЛ- інфекції/СНІДУ, раку молочної залози та ін.  захворювань; вимірювання артеріального тиску, розповсюдження листівок та пам’яток.  Фахівці Слов’янської  міської  громадської  організації  «Наша допомога» проводитимуть тестування  населення на вірусний  гепатит С, на базі Мобільної Амбулаторії.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в акції.

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: