У Слов’янську рятувальники звільнили з «квартирного полону» дитину та бабусю

пожарные 1
Рятувальники двічі допомагали населенню Слов’янська відчиняти двері квартир.

26 липня о 19 год. 43 хв. до Служби порятунку за допомогою звернулась місцева мешканка. За її словами, у квартирі на 4-му поверсі 5-поверхового житлового будинку без нагляду залишилась дитина 2015 року народження.

Подія сталася за адресою: м. Слов’янськ, вул. Світлодарська (колишня Чубаря). До місця події було направлене аварійно-рятувальне відділення 37 Державної пожежно-рятувальної частини 6 Державного пожежно-рятувального загону у кількості 2 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.

Після прибуття до місця виклику, рятувальники за допомогою автодробини піднялися на 4-ий поверх до балкону, за допомогою пожежної сокири відчинили балконні двері та потрапили до кімнати, де знаходилась дитина. Після чого пожежні відчинили вхідні двері квартири та передали дитину матері.

пожарныеНаступного дня, 27 липня 0 05 год. 02 хв. диспетчер Служби порятунку отримав від Швидкої допомоги повідомлення про те, що за адресою м. Слов’янськ, вул. Олімпійська , на 8-му поверху 9-поверхового житлового будинку в квартирі знаходиться літня жінка, 1941 р.н., яка потребує госпіталізації. Однак доступ до квартири відсутній.

До місця події було направлене аварійно-рятувальне відділення 37 Державної пожежно-рятувальної частини 6 Державного пожежно-рятувального загону. По прибуттю до місця виклику, рятувальники за допомогою автодробини піднялися на 8-ий поверх до відчиненого балкону, потрапили до квартири, де в коридорі на підлозі лежала жінка, відчинили вхідні двері та передали бабусю співробітникам Служби 103.

Від Головного управління залучались 2 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

пожарные 3

ГУ ДСНС України у Донецькій області

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: