У Слов’янському районі громада села Андріївка висловила своє негативне ставлення до запланованого територіального об’єднання

DSC_2646

27 липня 2016 року головою райдержадміністрації Олегом Власовим було проведено плановий виїзний прийом до Андрївської сільської ради.

Так, в ході робочого візиту на голову району в залі засідань вже чекали депутатський корпус, керівники підприємств та установ села, що представляли інтереси мешканців. Як відомо з виступів голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського с. Андріївка та с. Сергіївка Слов’янського району планується приєднати до складу Октябрської громади Добропільського району.

Зі слів мешканців, про це вони дізналися зі статті, що було опубліковано в одному із Інтернет ресурсів, в саме «Население громади немногим болем 3 тыс. человек, это одна из самых маленьких новых административных единиц в стране. На последней коллегии Донецкой ОГА, как сообщает сайт Добропольского районного совета, озвучили информацию о том, что к этой громаде присоединят и Андреевскую громаду, в которую собирается войти Андреевский и Сергеевский сельские советы Славянского района и Золотоколодезянский Добропольского. Как водится мнение жителей опять никто не спросил».

Причинами, що послугували для оскарження даного рішення є те, що мешканці села не вважають доцільним та економічно обґрунтованим дане об’єднання та вважають, що мають свою достатню бюджетну базу для більш раціонального його використання в ході виконання даної реформи.

В захист своїх прав, а саме «добровільності» даного об’єднання, депутати села мають намір написати листа до Адміністрації Президента для того, щоб вирішити це питання.

Голова району Олег Власов заслухавши питання, дав обґрунтовану відповідь та роз'яснення з даного приводу, наголосивши, що тільки думка громади та добровільне їх об’єднання, а також економічна ефективність буде враховуватися при вирішення цього питання.

Також під час прийому було зареєстровано звернення, щодо незадовільної роботи МП «Слов’янської РЕМ», ремонту АМС «Vodafone» та ремонт водопроводу в с. Андріївка.

Всі питання було взято на контроль на що буде надано відповіді згідно чинного законодавства.

DSC_2650

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: