Міський голова Слов’янська закликає мешканців приносити свої резюме для формування кадрового резерву на керівні посади

Міський голова Вадим Лях ініціював формування кадрового резерву на керівні посади комунальних підприємств та виконавчих органів Слов'янської міської ради.

славянск горсовет26 липня на апаратній нараді керівники житлово-комунальних підприємств доповіли міському голові Вадиму Ляху щодо ситуації у місті, повідомляє офіційний сайт Слов'янської міської ради.

Варто зазначити, що очільник міста не просто заслуховує інформацію, яку йому озвучують на апаратній, а особисто перевіряє якість виконанних робіт працівниками житлово-комунальних підприємств.


У міського голови було безліч зауважень до керівників вищевказаних підприємств, можливо саме тому, після чергової доповіді очільник міста ініціював формування кадрового резерву на керівні посади комунальних підприємств та виконавчих органів Слов'янської міської ради.

Кожен бажаючий може подати резюме для включення до кадрового резерву. Очільник міста закликає людей, які відповідають освітньо-кваліфікаційним вимогам, мають досвід та прагнуть змінити Слов'янськ на краще не зволікати, а приносити свої резюме до приймальні міського голови.

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: