Прикордонники нагадують про відповідальність за порушення прикордонного режиму в Донецькій області

Державна прикордонна служба України інформує!

Краматорський прикордонний загінВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2015 року № 38 «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України» на період проведення Антитерористичної операції на території наступних міст та районів
м. Донецька і мм. Авдіївки, Артемівська, Вугледара, Горлівки, Дзержинська, Дебальцевого, Докучаєвська, Селидового Донецької області; Артемівського, Волноваського, Володарського, Костянтинівського, Красноармійського, Мар’їнського, Ясинуватського районів Донецької області, з 10 лютого 2015 року запроваджено прикордонний режим.

Відповідно до постанови КМУ від 03.02.2015 року № 52 «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим», а саме пункту 12 змін, що вносяться до Положення про прикордонний режим «Капітанам (судноводіям) морських і річкових суден, власникам маломірних суден, командирам повітряних суден, начальникам поїздів і провідникам вагонів, старшим стюардам і стюардам, водіям транспортних засобів забороняється підвозити у контрольований прикордонний район та прикордонну смугу і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.» під терміном «відповідні документи» слід розуміти будь-який документ, що посвідчує особу.

У разі порушення даних вимог особи, які намагались потрапити до/з контрольованого прикордонного району без документів, які посвідчують особу, будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

 Перевізники, які будуть здійснювати перевезення осіб без документів, що посвідчують особу також будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: